W dniu 24.03.2023r. w ILO im. Wł. Broniewskiego w Bełchatowie odbył się finał XX Powiatowego Konkursu Wiedzy Ekologicznej i Ochrony Środowiska.
W Konkursie uczestniczyli uczniowie 4 szkół z terenu naszego powiatu – łącznie 18 osób. Przez 1,5 godziny mierzyli się oni z wymagającymi pytaniami z zakresu ekologii, ochrony przyrody i ochrony środowiska.
Miło nam poinformować, że I miejsce w tym konkursie zdobyła (z wyraźną przewagą) uczennica naszej szkoły Marta Piestrzyńska z klasy IV b.
Oprócz niewątpliwej satysfakcji z sukcesu, Marta otrzymała również nagrodę ufundowaną przez Starostwo Powiatowe – czek na kwotę 250 zł.
Marcie, ale także wszystkim tegorocznym maturzystom, życzymy sukcesów na maturze i w dalszej edukacji.