D3 22 23

D1 22 23 D2 22 23

IX edycja konkursu fotograficznego Geofoto - Trzy żywioły - ziemia, woda, powietrze,  organizowanego przez Polskie Towarzystwo Geofizyczne Oddział Łódzki, Studenckie Koło Naukowe Geomonitoringu działające na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego - Julia Owczarek kl. 4b - zdjęcie miesiąca sierpnia, grudnia oraz lutego

BA

Bartłomiej Adamczyk - uczeń klasy 1b - zajął 1 miejsce w zawodach Pucharu Polski w nietypowej dyscyplinie jaką jest wspinaczka sportowa.

NC 02Natalia Ciążyńska – uczennica klasy IVb – zdobyła dwa medale w czasie VIII Pucharu Świata w Taekwon-do, jaki odbywał się w Słoweńskim Koprze w dniach 1 - 9 października 2022 roku! Złoty medal Natalia zdobyła w konkurencji układów juniorek stopni mistrzowskich II Dan, pokonując w jednym z pojedynków reprezentantkę Norwegii (to był udany rewanż za starcie w kwietniowych Mistrzostwach Europy, podczas których Natalia uległa Norweżce) oraz medal srebrny w konkurencji drużynowych układów juniorek stopni mistrzowskich.