Życie i twórczość Zbigniewa Herberta w roku jubileuszu 30-lecia naszej szkoły

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej klasa II a przygotowała spektakl poświęcony latom szkolnym Zbigniewa Herberta. Spektakl się tak spodobał, że postanowiliśmy go zaprezentowć słuchaczom Uniwersytetu III Wieku i ósmoklasistom - uczniom bełchatowskich szkół.
Ponieważ rok szkolny 2021/2022 jest jednocześnie rokiem jubileuszu 30-lecia naszej szkoły, spektakl na deskach PGE MCK Giganty Mocy został poprzedzony wykładem o życiu i twórczości poety przygotowanym z pomocą pani Anny Figlus oraz zaprezentowanym przez uczennice klasy III B, Zosię Bednarską, Maję Kłysik i Julię Sadurskąo, obecnie absolwentki naszej szkoły. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji i filmu, które dokumentują te wydarzenia.

Szlakiem naszego patrona