W piątek 24 marca uczniowie i nauczyciele w naszej szkole ubrali się na zielono z racji nadchodzącej wiosny. Również tego dnia młodzież Herberta zasadziła jabłonki otrzymane w ramach akcji Kwitnąca Szkoła zorganizowanej przez fundację State of Poland.
https://jablonki.com/#akcja-kwitnace
Mamy nadzieję, że drzewka, które zakwitną na wiosnę upiększą teren naszej szkoły i umilą spędzanie wiosennych dni na terenie zielonym wszystkim członkom naszej herbertowskiej społeczności.

KONKURS!
W związku z tym, że mamy nowe drzewka na naszym terenie, ogłaszamy konkurs na imiona dla nich! W wiadomości na librusie do p. Kiedos-Jakóbczyk przesyłajcie propozycje imion dla jabłonek wraz z uzasadnieniem, dlaczego właśnie tak powinny się nazywać. Komisja konkursowa wybierze najlepsze propozycje, które następnie zostaną poddane głosowaniu w klasach.