Zapraszam uczniów i ich rodziny oraz nauczycieli wraz z rodzinami do udziału w pierwszym wyjeździe w cyklu "Kulturalnie z "Herbertem". W ramach realizacji tego cyklu będziemy uczestniczyć w najciekawszych wydarzeniach kulturalnych oraz poznawać ważne dla polskiej kultury narodowej miejsca.

Celem pierwszego wyjazdu w piątek 17 marca 2023r. (wyjazd o godz. 16.00) jest Teatr Wielki Opera Narodowa i opera Giacomo Pucciniego "Tosca", wykonywana w oryginalnej włoskiej wersji językowej z polskimi i angielskimi napisami. Spektakl trwa łącznie około 3 godzin. Koszt uczestnictwa (przejazd i bilet) to 140 zł. Zapisy w sekretariacie szkoły wraz z wpłatą do 10 stycznia.

Mam nadzieję, że te wyjazdy, oprócz dawania szansy na udział w ciekawych spektaklach czy wystawach, będą również pełniły rolę integrującą społeczność naszej szkoły.

Małgorzata Jasitczak
Dyrektor VI LO im. Z. Herberta