"Zrób coś, a zdobędziesz siłę"
Ralph Waldo Emerson

Znamy już wyniki głosowania na projekty złożone w ramach Budżetu Uczniowskiego realizowane w tym roku szkolnym.
Przedstawione projekty w głosowaniu, w którym wzięli uczniowie, ich rodzice i nauczyciele uzyskały łącznie 256 głosów:
1. "Warsztaty kulinarne z kuchni teksańskiej" - 76 głosów
Lider - Zofia Wolańczyk - klasa 1a
2. "Zakup mobilnego sprzętu nagłośnieniowego" - 62 głosy
Lider - Jakub Owczarek, klasa 3b
3. "Zakup spódnic do poloneza" - 42 głosy
Lider - Wiktoria Rybak, klasa 4b
4. "W grupie raźniej" - 40 głosów
Lider - Natalia Rybak, klasa 2a
5. "Koło sztuki" - 36 głosów
Lider - Iga Wejder, klasa 1b

Decyzją Zespołu Opiniującego realizowane będą pierwsze trzy projekty z największą ilością głosów, czyli "Warsztaty kulinarne z kuchni teksańskiej", "Zakup mobilnego sprzętu nagłośnieniowego" oraz "Zakup spódnic do poloneza".
Gratulujemy nie tylko autorom zwycięskich projektów, ale także autorom pozostałych wniosków oraz dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu!