Z ogromną radością pragniemy poinformować, że fotografia wykonana przez uczennicę klasy IVb – Julię Owczarek - zwyciężyła w konkursie fotograficznym organizowanym przez Polskie Towarzystwo Geofizyczne Oddział Łódzki oraz Studenckie Koło Naukowe Geomonitoringu działające na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego. Praca Julii został doceniona w konkursie zatytułowanym „Krajobrazy ziemi” – nasza młoda artystka zdobyła I miejsce w kategorii „Odkrycie roku”.
Warto także wspomnieć o tym, iż propagowana przez pana Sławomira Marczaka – nauczyciela geografii i miłośnika fotografii – pasja podglądania przyrody okiem aparatu fotograficznego przynosi niezwykłe owoce – wielu uczniów naszej szkoły bierze udział w fotograficznych konkursach zdobywając wiele nagród.
Tym samym chcielibyśmy zachęcić Was do podglądania przyrody obiektywem aparatu fotograficznego, by móc podzielić się swoją pasją z innymi.
Julii gratulujemy i życzymy jeszcze wielu sukcesów na polu fotograficznym!