W piękne zimowe popołudnie 16 grudnia odbył się w naszej szkole niezwykły koncert. Niezwykły, ponieważ odwiedzili nas goście z Ukrainy, Stanów Zjednoczonych i Kolumbii, z którymi uczniowie i nauczyciele Herberta, a także wszyscy przybyli na tę uroczystość wspólnie śpiewali kolędy w 5 językach - polskim, ukraińskim, niemieckim, angielskim i hiszpańskim.
Podczas spotkania oprócz wspólnego śpiewania można było usłyszeć opowieści pani Valentyny z Ukrainy, pana Joe z USA i pana Luisa Alejandro z Kolumbii, którzy przybliżyli nam bożonarodzeniowe zwyczaje ze swoich krajów. Na tę okazję członkowie Samorządu Uczniowskiego przygotowali słodki świąteczny poczęstunek. Serdecznie dziękujemy wszystkim za ten wspaniały i ciepły wieczór!