W piątek 4 listopada 2022 roku w naszej szkole można było spotkać m.in. Jokera, Olafa czy Smerfa, a to wszystko przez obchodzony Dzień postaci z bajek. Samorząd Uczniowski w ten sposób chciał wprowadzić uczniów w wesoły nastrój, pomimo listopadowej pogody, oraz przypomnieć nam ulubionych bohaterów, z którymi dorastaliśmy. Odbył się również konkurs na najlepszy strój postaci z bajki, gdzie nagrodą był bon na zakupy do Empiku – zatriumfowali w nim Bałwanek Olaf, Szalony Kapelusznik, a także Czarownica. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i wszystkim dziękujemy za włączenie się we wspólną zabawę.

Filip IIIa