Konkursy

Zapraszamy do udziału w III Konkursie Fotograficznym „Ziemia – moja planeta” - szczegóły w regulaminie
Na prace czekamy do 20 maja 2024 r.

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że Natalia Ciążyńska – uczennica klasy IVb – zdobyła dwa medale w czasie VIII Pucharu Świata w Taekwon-do, jaki odbywał się w Słoweńskim Koprze w dniach 1-9 października 2022 roku! Złoty medal Natalia zdobyła w konkurencji układów juniorek stopni mistrzowskich II Dan, pokonując w jednym z pojedynków reprezentantkę Norwegii (to był udany rewanż za starcie w kwietniowych Mistrzostwach Europy, podczas których Natalia uległa Norweżce) oraz medal srebrny w konkurencji drużynowych układów juniorek stopni mistrzowskich.
W imprezie brało udział 1200 zawodników z całego świata z takich krajów jak: Uzbekistan, Australia, Jamajka, USA, Chile czy Japonia. Natalia reprezentowała Polskę jako Central Poland Taekwon-do Club, który zrzeszał kilka klubów ogólnopolskich. W klasyfikacji generalnej Polska zajęła pierwsze miejsce z dorobkiem 63 medali, w tym 27 złotych.
Sportowa pasja i wytrwałość w rozwijaniu umiejętności Natalii w Taekwon-do jest godna podziwu i z pewnością może inspirować innych do rozwijania swoich pasji. Dlatego z całego serca życzymy naszej uczennicy kolejnych sukcesów! Aby Twój upór, Natalio, i sportowa przebojowość nie słabły, a na co dzień sprzyjało Ci zdrowie i pogoda ducha!