VI Budżet Uczniowski

Wystartowała VI edycja Budżetu Uczniowskiego
Zgłaszanie projektów - do 15.11.2024 r
Czekamy na Wasze pomysły!

Zapraszamy do udziału w X Szkolnym Konkursie Fotograficznmy - szczegóły w regulaminie
Na prace czekamy do 25 października 2024 r.
oraz
KONKURSIE JUBILEUSZOWYM „100 PYTAŃ NA 100- LECIE URODZIN ZBIGNIEWA HERBERTA” - szczegóły w regulaminie

W dniu 16.10.2024 w związku z obchodami Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego nasi uczniowie uczestniczyli w pogadance z przedstawicielką Fundacji Zdrowia Psychicznego "Odnaleźć sens" z Bełchatowa na temat DEPRESJA-ROZUMIESZ-POMAGASZ.
Uczniowie dowiedzieli się co to jest depresja. Jakie są jej charakterystyczne objawy. Co robić, a czego nie robić oraz co mówić, a czego unikać w kontaktach z osobą cierpiącą na depresję. Jakie są możliwości leczenia. I najważniejsze gdzie udać się po pomoc. Motto dzisiejszego spotkania to " Od tego są przyjaciele, a Ty szybko i właściwie reagując możesz być bohaterem."