VI Budżet Uczniowski

Wystartowała VI edycja Budżetu Uczniowskiego
Zgłaszanie projektów - do 15.11.2024 r
Czekamy na Wasze pomysły!

Zapraszamy do udziału w X Szkolnym Konkursie Fotograficznmy - szczegóły w regulaminie
Na prace czekamy do 25 października 2024 r.
oraz
KONKURSIE JUBILEUSZOWYM „100 PYTAŃ NA 100- LECIE URODZIN ZBIGNIEWA HERBERTA” - szczegóły w regulaminie

Z okazji 100. rocznicy urodzin Zbigniewa Herberta biblioteka szkolna zaprasza do auli na wystawę książek, która prezentuje zasoby biblioteki związane z nazwiskiem naszego Patrona.
To doskonała okazja, by książki gromadzone na bibliotecznej półce wyszły do czytelników. Chcemy tym przypomnieć i zachęcić do odkrywania twórczości Herberta na nowo. Wśród zbiorów znajdują się zarówno pozycje, których autorem jest Zbigniew Herbert, a więc tomiki poezji, eseje, dramaty, listy, jak również liczne opracowania jego utworów i biografie.
Zachęcamy do obejrzenia wystawy, która potrwa do końca października, a następnie do wypożyczania tomików poetyckich Herberta dostępnych w naszej bibliotece i zaczytywania się w jego poezji.