VI Budżet Uczniowski

Wystartowała VI edycja Budżetu Uczniowskiego
Zgłaszanie projektów - do 15.11.2024 r
Czekamy na Wasze pomysły!

Zapraszamy do udziału w X Szkolnym Konkursie Fotograficznmy - szczegóły w regulaminie
Na prace czekamy do 25 października 2024 r.
oraz
KONKURSIE JUBILEUSZOWYM „100 PYTAŃ NA 100- LECIE URODZIN ZBIGNIEWA HERBERTA” - szczegóły w regulaminie

Zebranie

W dniu 7.11.2024 r. (czwartek) o godzinie 16:30 zapraszamy na zebrania z rodzicami.
Po zebraniach konsultacje z wszystkimi nauczycielami.
Serdecznie zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych.

Uwaga!

Ogłaszamy wielką akcję malowania kamyków! Zbigniew Herbert pisał w jednym ze swych wierszy: „Kamyk jest stworzeniem doskonałym...”, dlatego chcielibyśmy uświetnić 100 – lecie urodzin naszego Patrona „ożywieniem” 100 kamyków, które moglibyśmy rozesłać po całej Polsce (może i świecie?...). Akcję rozpoczynamy w poniedziałek 23 września 2024 roku, a jej zwieńczeniem będzie „spotkanie” wszystkich kamyków w auli szkolnej we wtorek 29 października 2024 roku – w dzień urodzin Zbigniewa Herberta. Po wykonaniu zdjęcia całej kamykowej rodziny rozdamy je Wam, byście rozesłali je we wszystkie strony świata. O szczegółach akcji poinformujemy Was w najbliższym czasie.

Zapraszamy do udziału w tym niecodziennym wyzwaniu!