Wyniki matury

Gratulujemy 100% zdawalności matury!

Składamy wszystkim naszym absolwentom
życzenia sukcesów w rekrutacji na wymarzone studia wyższe i udanych najdłuższych w życiu wakacji. 
Życzymy Wam szczęścia, radości i osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów.

Wakacje

Wakacje

W ostatnim tygodniu czerwca nasi uczniowie, Filip Drygalski, Natalia Rybak i Karol Kocik, pod opieką Pana Piotra Stelmaszczyka zrealizowali główną nagrodę za zajęcie III miejsca w Ogólnopolskim Konkursie o św. Jadwidze Andegaweńskiej – czterodniową wycieczkę na Spisz. W czasie jej trwania laureaci mogli podziwiać piękną panoramę Pienin czy błękitną taflę Jeziora Czorsztyńskiego, a także odpocząć w szczawnickiej pijalni wód. Nie zabrakło również wyjazdu na Słowację, gdzie zwiedzano zamek w Starej Lubowli, Czerwony Klasztor oraz Kieżmark. Cała nasza delegacja uznała wycieczkę za udaną, a my już zachęcamy uczniów do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji tego konkursu.