Wyniki matury

Gratulujemy 100% zdawalności matury!

Składamy wszystkim naszym absolwentom
życzenia sukcesów w rekrutacji na wymarzone studia wyższe i udanych najdłuższych w życiu wakacji. 
Życzymy Wam szczęścia, radości i osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów.

Wakacje

Wakacje

W trzecią niedzielę czerwca w Bełchatowie odbyły się obchody Dnia Naszego Patrona, św. Jana Pawła II. Uroczystości rozpoczęto od złożenia kwiatów pod pomnikiem Jana Pawła II oraz mszy świętej odprawionej przez biskupa Witalija Skomarowskiego. W liturgii uczestniczyli także uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz reprezentacje instytucji z terenów naszego miasta. W ogrodach parafii pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny zjawiło się wiele pocztów sztandarowych, w tym naszej szkoły. Godnie reprezentowali nas tam uczniowie klasy 1a - Anna Bielaś, Zuzanna Gołąb i Maciej Kołodziejczyk pod opieką p. Joanny Prasol oraz p. Magdaleny Kapsy-Olejnik. Po zakończeniu nabożeństwa rozdano nagrody laureatom XXI Powiatowego Konkursu „Pontyfikat Świętego Jana Pawła II”, a także podziękowano organizatorom za wkład włożony w przygotowanie konkursu.

Anna Bielaś