VI Budżet Uczniowski

Wystartowała VI edycja Budżetu Uczniowskiego
Zgłaszanie projektów - do 15.11.2024 r
Czekamy na Wasze pomysły!

Zapraszamy do udziału w X Szkolnym Konkursie Fotograficznmy - szczegóły w regulaminie
Na prace czekamy do 25 października 2024 r.
oraz
KONKURSIE JUBILEUSZOWYM „100 PYTAŃ NA 100- LECIE URODZIN ZBIGNIEWA HERBERTA” - szczegóły w regulaminie

14 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w głosowaniu dotyczącym przywrócenia dzwonków ogłaszających początek i zakończenie zajęć lekcyjnych. Zdania Herberciaków były bardzo podzielone. Już kilka dni przed głosowaniem na szkolnym korytarzu pojawiła się tablica z argumentami za i przeciw, która została prędko wypełniona opiniami.
Z niecierpliwością czekamy na wyniki referendum, którego skutki usłyszymy (lub nie usłyszymy!) od 2 września następnego roku szkolnego. Oficjalne wyniki zostaną ogłoszone podczas akademii z okazji zakończenie roku szkolnego.

Ania Bielaś