Wyniki matury

Gratulujemy 100% zdawalności matury!

Składamy wszystkim naszym absolwentom
życzenia sukcesów w rekrutacji na wymarzone studia wyższe i udanych najdłuższych w życiu wakacji. 
Życzymy Wam szczęścia, radości i osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów.

Wakacje

Wakacje

14 czerwca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w głosowaniu dotyczącym przywrócenia dzwonków ogłaszających początek i zakończenie zajęć lekcyjnych. Zdania Herberciaków były bardzo podzielone. Już kilka dni przed głosowaniem na szkolnym korytarzu pojawiła się tablica z argumentami za i przeciw, która została prędko wypełniona opiniami.
Z niecierpliwością czekamy na wyniki referendum, którego skutki usłyszymy (lub nie usłyszymy!) od 2 września następnego roku szkolnego. Oficjalne wyniki zostaną ogłoszone podczas akademii z okazji zakończenie roku szkolnego.

Ania Bielaś