Wyniki matury

Gratulujemy 100% zdawalności matury!

Składamy wszystkim naszym absolwentom
życzenia sukcesów w rekrutacji na wymarzone studia wyższe i udanych najdłuższych w życiu wakacji. 
Życzymy Wam szczęścia, radości i osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów.

Wakacje

Wakacje

8 czerwca w części finałowej XX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Papieskiego „Chrześcijanie we współczesnym świecie” naszą szkołę reprezentowali Aleksandra Niklewicz z IIa (IV miejsce), Natalia Szmelcuch z IIa (III miejsce) oraz Tomasz Miłkowski z IIb, który zajął I miejsce. Celem konkursu jest rozpowszechnianie wiedzy o życiu papieża oraz popularyzacja jego filozofii. Uczniowie oprócz otrzymania nagród rzeczowych zdobyli również indeksy na uczelnie. Główną nagrodą dla zwycięzcy jest kilkudniowa wycieczka do Rzymu.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!

KP