6 czerwca 2024 roku delegacja złożona z Filipa Drygalskiego, Karola Kocika i Krzysztofa Kwietnia, który był oficjalnym przedstawicielem Natalii Rybak, wzięła udział w uroczystej gali wręczenia nagród VII - go Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Złote Lilie Jadwigi Andegaweńskiej pod hasłem "Jadwiga-Król". Odbyła się ona w Katedrze Wawelskiej, gdzie nasza szkoła została udekorowana Brązowymi Liliami Jadwigi, a uczniowie oprócz otrzymania nagród rzeczowych zdobyli również indeksy na Uniwersytet Rzeszowski oraz Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie. Po zakończonej ceremonii delegacja zwiedziła dawną stolicę Polski, w tym m.in. Muzeum Archidiecezjalne czy Muzeum Nowej Huty. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a Herberciaków zachęcamy do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji tego konkursu.

Filip Drygalski

KH ZLJ 04 KH ZLJ 03 KH ZLJ