Wyniki matury

Gratulujemy 100% zdawalności matury!

Składamy wszystkim naszym absolwentom
życzenia sukcesów w rekrutacji na wymarzone studia wyższe i udanych najdłuższych w życiu wakacji.
Życzymy Wam szczęścia, radości i osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów.

Wakacje

„Dzieci są skrzydłami człowieka.”
przysłowie arabskie

W sobotę 1 czerwca 2024 świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka – święto obchodzone w Polsce od 1950 roku, którego celem jest upowszechnianie ideałów i celów dotyczących praw dziecka zawartych w Karcie Narodów Zjednoczonych. Z tej okazji w poniedziałek 3 czerwca 2024 roku w naszej szkołę wszyscy mogli spodziewać się jakiegoś upominku lub niespodzianki. I tak tez się stało! Samorząd Uczniowski nie zapomniał o tym święcie i przygotował dla każdego słodki upominek. Drobne prezenty zaskoczyły wszystkich wywołując na twarzach cudowne uśmiechy.
Przy okazji składamy wszystkim – dużym i małym – życzenia: abyście zawsze zachowywali w sobie radość i ciekawość dziecka, odkrywając świat z uśmiechem na twarzy!