Zebranie

W dniu 23.05.2024 r. (czwartek) o godzinie 16:30 zapraszamy na zebrania z rodzicami.
Po zebraniach w godzinach 17:00 - 18:00 konsultacje z wszystkimi nauczycielami.
Serdecznie zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych.

Z wielką radością informujemy, że Filip Drygalski, Natalia Rybak i Karol Kocik zajęli III miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Złote Lilie Jadwigi Andegaweńskiej pod hasłem „Jadwiga-Król”. Oprócz uzyskania tytułów laureatów oraz nagród rzeczowych, nasi uczniowie wygrali również kilkudniową wycieczkę zagraniczną do miejsca związanego z pierwszym żeńskim królem Polski, a nasza szkoła zostanie uwieńczona Brązowymi Liliami Jadwigi Andegaweńskiej .Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 6 czerwca 2024r. w Katedrze Wawelskiej, ale my już teraz gratulujemy zwycięskiej drużynie i zachęcamy innych do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji tego konkursu.