Zebranie

W dniu 23.05.2024 r. (czwartek) o godzinie 16:30 zapraszamy na zebrania z rodzicami.
Po zebraniach w godzinach 17:00 - 18:00 konsultacje z wszystkimi nauczycielami.
Serdecznie zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych.

W środę 22 kwietnia 2024 roku w ZSP w Kleszczowie odbyła się I edycja „Regionalnego turnieju GeoGuessr”, który został objęty patronatem Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego.
Głównym celem konkursu było upowszechnienie wśród uczniów pozalekcyjnej formy nauki geografii i poznawania naszej planety oraz ciekawej formy nauki języków obcych, przy użyciu gry/aplikacji komputerowej „GeoGuessr”.
Przed rozpoczęciem turnieju wszyscy uczestniczy wzięli udział w wykładzie na temat Systemów Informacji Geograficznej.
Po tym wprowadzeniu nastąpiła część właściwa turnieju. Zadaniem uczestników było jak najdokładniejsze odgadnięcie swojego położenia na podstawie obrazów z Google Street View w geograficznej grze komputerowej. Zmagania były podzielone na dwie rundy, z których najlepsi uczestnicy zostali zakwalifikowani do finału. Reprezentantami naszej szkoły byli uczniowie klasy 4b: Zuzanna Nowak, Sara Nowak, Wojciech Biegański, Marta Bagińska i Sebastian Makowski.
Spośród nich: Zuzanna, Sara i Sebastian zakwalifikowali się do finału, a tym samym znaleźli się w grupie najlepszych uczestników turnieju z naszego regionu! Finalistom gratulujemy wiedzy oraz umiejętności i życzymy rozwijania w przyszłości swoich geograficznych pasji!

Turniej1