Zebranie

W dniu 23.05.2024 r. (czwartek) o godzinie 16:30 zapraszamy na zebrania z rodzicami.
Po zebraniach w godzinach 17:00 - 18:00 konsultacje z wszystkimi nauczycielami.
Serdecznie zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych.

W dniach 19 - 21 kwietnia 2024 r. z okazji Dnia Ziemi uczniowie klas I - III VI LO im. Zbigniewa Herberta rozwiązywali zadania testowe, będące częścią konkursu przyrodniczego. Test składał się z 40 zadań z zakresu chemii, biologii, fizyki i geografii. Zwycięzca musiał uzyskać jak najwyższy wynik w jak najkrótszym czasie. Miło nam poinformować, iż po weryfikacji wyników wyłoniliśmy laureatów konkursu.
I miejsce zdobył Tomasz Miłkowski z klasy IIb uzyskując wynik 85% poprawnych odpowiedzi. Miejsce II – Liwia Pole z klasy IIb z wynikiem 80%, a miejsce III zajęła Zofia Wolańczyk z klasy IIa z wynikiem 77,5% i krótszym czasem rozwiązania testu niż czwarta w kolejności Martyna Grzejdziak z klasy IIb.
Mimo, iż zadania testowe z tak dużej ilości wiedzy były dla uczestników sporym wyzwaniem, wielu „Herberciaków” poświęciło wolny czas na jego rozwiązanie i uzyskało zadowalający wynik.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a laureatom gratulujemy uzyskanych świetnych wyników. Zapraszamy do udziału w konkursie przyrodniczym już za rok!