Zebranie

W dniu 23.05.2024 r. (czwartek) o godzinie 16:30 zapraszamy na zebrania z rodzicami.
Po zebraniach w godzinach 17:00 - 18:00 konsultacje z wszystkimi nauczycielami.
Serdecznie zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych.

W czwartek 18 kwietnia 2024 roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień bez plecaka - akcji która polega na tym, że uczniowie przynoszą do szkoły wszystkie potrzebne przybory szkolne w dowolny, oryginalny i zabawny sposób. Mimo rozrywkowego charakteru akcji warto wiedzieć, że pomysł „No backpack Day” zrodził się w USA w szczytnym celu - dzieci chodzące do szkoły bez plecaków, mają zwiększyć świadomość trudnych warunków bytowych oraz problemów z dostępem do edukacji milionów dzieci na całym świecie (wiele z nich musi chodzić do szkoły pieszo, z książkami i zeszytami w rękach lub w reklamówkach, bo nie stać ich na plecak).
W tym roku kreatywność uczestników zabawy w „Herbercie” była niezwykła: na korytarzach szkolnych i w salach lekcyjnych można było zobaczyć podręczniki i przybory szkolne umieszczone w zaskakujących „plecakach” - nie zabrakło sklepowych koszy, walizek, teczek na obrazy, futerałów na instrumenty, skrzynek narzędziowych, czy też... tobołka włóczykija.
Zabawa była fantastyczna, co potwierdza fakt, że uczniowie „Herberta” to społeczność kreatywna, dowcipna i otwarta na wiele ciekawych pomysłów!