Zebranie

W dniu 23.05.2024 r. (czwartek) o godzinie 16:30 zapraszamy na zebrania z rodzicami.
Po zebraniach w godzinach 17:00 - 18:00 konsultacje z wszystkimi nauczycielami.
Serdecznie zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych.

We wtorek 16 kwietnia 2024 roku uczniowie klas Ia i IIIa wzięli udział w obchodach Dnia Włókniarza, jakie zorganizowane były w Galerii Handlowej Bawełnianka. Impreza miała charakter spotkania widzów (w tym także naszych uczniów) z byłymi pracownikami Zakładu Przemysłu Bawełnianego w Bełchatowie. Była to doskonała okazja do wysłuchania wspomnień, anegdot i opowieści z lat świetności fabryki, na miejscu której istnieje obecnie Galeria Handlowa Bawełnianka. Zaproszeni na tę uroczystość pracownicy zakładu opowiedzieli widzom wiele ciekawych historii i anegdot związanych z tym miejscem. Ponadto można było obejrzeć historyczne zdjęcia z lat 70. XX wieku, na których uwiecznione zostały maszyny i budynki z tamtego okresu. Była to z pewnością niecodzienna i niezwykła lekcja historii.