Zebranie

W dniu 23.05.2024 r. (czwartek) o godzinie 16:30 zapraszamy na zebrania z rodzicami.
Po zebraniach w godzinach 17:00 - 18:00 konsultacje z wszystkimi nauczycielami.
Serdecznie zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych.

Kolejny raz uczniowie Naszego liceum biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Złote Lilie Jadwigi Andegaweńskiej pod hasłem „Jadwiga - Król”. Jest on organizowany przez Radę Rodzin Szkół im. Świętej Jadwigi Królowej oraz Parafię Archikatedralną p.w. Świętego Stanisława i Świętego Wacława. Do finału, który odbędzie się w Krakowie 23 kwietnia 2024 awansowali:
1) Filip Drygalski – IVa
2) Natalia Rybak - IIIa
3) Karol Kocik - IIIb
Nagrodą dla zdobywców I, II i III miejsca jest trzydniowa wycieczka, a także indeks na Uniwersytecie Jana Pawła II w Krakowie.
Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia w finale!