Konkursy

Zapraszamy do udziału w KONKURSIE PRZYRODNICZYM z okazji DNIA ZIEMI - szczegóły w regulaminie
Konkurs na stronie herbert.testportal.pl 

Kolejny wyjazd w ramach projektu "Kulturalnie z Herbertem" za nami.
Tym razem uczniowie, rodzice i nauczyciele z naszej szkoły udali się w sobotę 23 marca do warszawskiego Teatru Muzycznego Roma, aby obejrzeć musical "We Will Rock You", w którym wykorzystano piosenki legendarnej grupy "Queen". Wszyscy uczestnicy wycieczki, razem z widownią, która do ostatniego miejsca zapełniła miejsca w teatrze, dali się porwać żywiołowemu widowisku. Muzyka, taniec, niesamowite efekty wizualne, fantastyczne kostiumy i charakteryzacje sprawiły, że nawet nie zauważyliśmy, kiedy minęły prawie trzy godziny spektaklu.
W domach byliśmy już po północy, ale w uszach wciąż brzmiały nam "Bohemian Rhapsody" czy "We Are the Champions", bo takiej muzyki się nie zapomina!!!

Roma1