Konkursy

Zapraszamy do udziału w KONKURSIE PRZYRODNICZYM z okazji DNIA ZIEMI - szczegóły w regulaminie
Konkurs na stronie herbert.testportal.pl 

21 marca odbył się w naszej szkole Dzień Języków Obcych. Uczniowie brali udział w warsztatach językowych:
- „American culture” z udziałem Joe Vaughna;
- Kuchnia hiszpańska i latynoska;
- Kuchnia brytyjska i amerykańska;
- Kuchnia portugalska;
- Teatr w języku angielskim, hiszpańskim i niemieckim.
W każdej grupie uczniowie doskonalili swoje umiejętności językowe oraz poznawali kulturę innych krajów poprzez wykonywanie rożnego rodzaju zadań i ćwiczeń. Na koniec wszystkie grupy zaprezentowany efekty swojej pracy w auli szkolnej - mogliśmy podziwiać plakaty, spróbować tradycyjnych przekąsek czy obejrzeć scenki w językach obcych.

Po prezentacjach odbyła się Loteria Fantowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Wszyscy, którzy kupili kupony, losowali dziś swoje fanty. Do wygrania były m.in. książki, słodycze czy zabawki, ale także bony od nauczycieli na brak pracy domowej, kawę czy drugie śniadanie. Niektórzy wyszli z workiem ziemniaków, słoikiem ogórków kiszonych lub konserwą rybną, niemniej jednak bardzo zadowoleni ze wspólnej zabawy 😉