Konkursy

Zapraszamy do udziału w KONKURSIE PRZYRODNICZYM z okazji DNIA ZIEMI - szczegóły w regulaminie
Konkurs na stronie herbert.testportal.pl 

14 i 15 kwietnia 2024 roku uczeń naszej szkoły, Filip Drygalski, pod opieką Pana Piotra Stelmaszczyka uczestniczył w gali finałowej ogólnopolskiego Konkursu Patriotycznego Wiedzy o Romanie Dmowskim, który odbył się w Białymstoku. Z dumą informujemy, że Filip znalazł się wśród grona najlepszych osób z całej Polski w kategorii esej, zdobywając tym samym tytuł laureata oraz wyróżnienie. Oprócz samego rozdania nagród, chwilę umiliły także wykłady profesjonalnych historyków, takich jak Piotr Błaszkowski. Nie zabrakło również czasu na zwiedzanie tego pięknego miasta, m.in Pałacu Branickich, Dworu Lutosławskich czy Starego Rynku. Filipowi serdecznie gratulujemy, a uczniów zachęcamy do wzięcia udziału w przyszłorocznej edycji tego konkursu.