29 lutego w Auli Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się gala wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Dyplom stypendysty przyznany przez Prezesa Rady Ministrów 248 najzdolniejszym uczniom województwa łódzkiego wręczyli wojewoda łódzki p. Dorota Ryl i łódzki kurator oświaty p. Janusz Brzozowski. Uroczystość uświetniły występy artystyczne uczniów OSM im. H. Wieniawskiego w Łodzi.
Miło ma poinformować, iż w grupie wyróżnionych uczniów był również przedstawiciel naszej szkoły Sebastian Makowski uczeń kl. 4b, który został uhonorowany za uzyskanie najwyższej średniej ocen w roku szkolnym 2022/2023.
Nagroda to przykład, że warto być ambitnym, pracowitym i dążyć do wyznaczonego przez siebie celu.
Gratulujemy!