Rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025 odbędzie się w dniu 02 września 2024 r. o godzinie:
9:00 - dla klas I i II
10:00 - dla klas III i IV

Zebranie

W dniu 12.09.2024 r. (czwartek) o godzinie 16:30 zapraszamy na zebrania z rodzicami.
Rodzice uczniów klas pierwszych - aula, rodzice uczniów klas pozostałych w klasach.

Wyniki matury

Gratulujemy 100% zdawalności matury!

Składamy wszystkim naszym absolwentom
życzenia sukcesów w rekrutacji na wymarzone studia wyższe i udanych najdłuższych w życiu wakacji.
Życzymy Wam szczęścia, radości i osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów.

W czwartek, 29 lutego, w auli szkolnej, odbyły się eliminacje szkolne do XIX Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego, który odbędzie się 19 marca w I LO im. Władysława Broniewskiego. Eliminacje spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem, gdyż wzięło w nich udział 36 uczestników z wszystkich klas. Bardzo nas to cieszy, gdyż świadczy o dużym zainteresowaniu uczniów "Herberta" doskonaleniem umiejętności językowych, zwłaszcza w tak wymagającej dziedzinie, jak leksyka i gramatyka języka angielskiego. Ponieważ szkołę może reprezentować tylko 5 uczniów, tak więc zostaną wybrani najlepsi z najlepszych!
Wkrótce ogłoszenie wyników.