W czwartek, 29 lutego, w auli szkolnej, odbyły się eliminacje szkolne do XIX Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego, który odbędzie się 19 marca w I LO im. Władysława Broniewskiego. Eliminacje spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem, gdyż wzięło w nich udział 36 uczestników z wszystkich klas. Bardzo nas to cieszy, gdyż świadczy o dużym zainteresowaniu uczniów "Herberta" doskonaleniem umiejętności językowych, zwłaszcza w tak wymagającej dziedzinie, jak leksyka i gramatyka języka angielskiego. Ponieważ szkołę może reprezentować tylko 5 uczniów, tak więc zostaną wybrani najlepsi z najlepszych!
Wkrótce ogłoszenie wyników.