DZIEŃ OTWARTY

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty Szkoły
który odbędzie się 19 kwietnia 2024 r.
Program spotkania podany zostanie w późniejszym terminie.

25 stycznia obchodzony jest Dzień Sekretarki i Asystenta. Jest to okazja, aby zauważyć i docenić ich pracę w szkole. To właśnie dzięki nim codzienne funkcjonowanie szkoły staje się znacznie łatwiejsze i sprawniejsze. Również społeczność "Herberta" postanowiła w tym dniu szczególnie docenić pracę naszej pani sekretarki - Sylwii Wrońskiej. Z tej okazji przedstawiciele Samorządu Szkolnego złożyli jej życzenia w imieniu wszystkich uczniów oraz przekazali mały upominek. Ten dzień pozwolił przypomnieć wszystkim jak często Pani Sylwia służy dobrą radą, pomaga w wielu codziennych sprawach, a przy tym zawsze jest dla nas uprzejma i cierpliwa.
Pani Sylwii Wrońskiej jeszcze raz dziękujemy za ogromy wkład w życie „Herberta” oraz życzymy dużo satysfakcji z wykonywanej pracy i pełni uśmiechu na codzień!