Znamy już wyniki głosowania na projekty złożone w ramach V edycji Budżetu Uczniowskiego. Przedstawione projekty w głosowaniu, w którym wzięli udział uczniowie, ich rodzice i nauczyciele, uzyskały łącznie 296 głosów:
1 Zakup pawilonu eventowego – 20 głosów
Lider – Sebastian Makowski, Kacper Stanisławski kl. 4b
2 Zakup akcesoriów do sprzętu filmowego dla HerbertTV – 12 głosów
Lider – Jakub Owczarek kl. 4b.
3 Wiatraki do klas – 49 głosów
Lider – Maja Kot kl. 2b.
4 Różowe skrzyneczki – 65 głosów
Lider – Zuzanna Gołąb kl. 1a.
5 Zakup pasków z kokardami do spódnic oraz much na studniówkę – 55 głosów
Lider – Julia Topolska kl. 4a, Alicja Kokoszka kl. 4b
6 Studio - jako unowocześnienie mediów szkolnych - 20 głosów
Lider – Natalia Rybakkl. 3a.
7 Wycieczka do DS. Smith – 23 głosy
Lider – Oliwia Paluch kl. 3a.
8 Kultura Stanów Zjednoczonych z Joe Vaughnem - wieczór filmowy – 52 głosy
Lider – Zofia Wolańczyk, klasa 2a.

Decyzją Zespołu Opiniującego realizowane będą pierwsze trzy projekty z największą ilością głosów, czyli „Różowe skrzyneczki”, „Zakup pasków z kokardami do spódnic oraz much na studniówkę” oraz „Kultura Stanów Zjednoczonych z Joe Vaughnem - wieczór filmowy”.
Gratulujemy nie tylko autorom zwycięskich projektów, ale także autorom pozostałych wniosków oraz dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu!
Liderów zwycięskich projektów prosimy o przystąpienie do ich realizacji i przedstawienia relacji z ostatniego etapu tej edycji Budżetu. Zachęcamy wszystkich do przygotowywania nowych propozycji do VI edycji BU w kolejnym roku szkolnym.