Jak co roku na początku grudnia do grzecznych dzieci (i uczniów naszej szkoły) przychodzi święty Mikołaj. I tak było również w tym roku: większość klas zorganizowała sobie spotkanie z tym jednym z najsympatyczniejszych świętych.
Święty Mikołaj przybył także do klasy IV b, której uczniowie zorganizowali klasowe Mikołajki w czwartek 14 grudnia. By pomóc świętemu Mikołajowi w rozdawaniu prezentów, kilka tygodni wcześniej każdy z uczniów wylosował osobę z klasy, której podaruje prezent. I właśnie w czwartek 14 grudnia Mikołaj, a właściwie pomocnik Mikołaja – Mateusz wraz ze swymi elfami dokonał rozdania zgromadzonych prezentów.
Atmosferę nadchodzących świąt w czasie klasowych Mikołajek dopełniały kolędy oraz pięknie udekorowane sale lekcyjne.