Zgodnie z regulaminem Zespół Opiniujący przeprowadził ocenę formalną wniosków złożonych przez uczniów w ramach kolejnej V edycji Budżetu Uczniowskiego. Wszystkie wnioski przeszły weryfikację pozytywnie i można już od dzisiaj oddawać na nie głosy.

Tematy projektów V edycji Budżetu Uczniowskiego:
1 Zakup pawilonu eventowego
Lider – Sebastian Makowski, Kacper Stanisławski kl. 4b
Projekt zakłada zakup składanego pawilonu eventowego zwiększającego możliwości organizacji wydarzeń szkolnych odbywających się poza murami szkoły
2 Zakup akcesoriów do sprzętu filmowego dla HerbertTV
Lider – Jakub Owczarek kl. 4b. Projekt zakłada zakup „rozdzielacza zimnej stopki” pozwalającego jednoczesne zamontowanie mikrofonu i lampy doświetlającej do kamery HerbertTV
3 Wiatraki do klas
Lider – Maja Kot kl. 2b.  Projekt zakłada zakup wiatraków (wentylatorów) do klas
4 Różowe skrzyneczki
Lider – Zuzanna Gołąb kl. 1a. Projekt zakłada zakup skrzyneczki, w której będą się znajdować środki higieniczne dla kobiet
5 Zakup pasków z kokardami do spódnic oraz much na studniówkę
Lider – Julia Topolska kl. 4a, Alicja Kokoszka kl. 4b
Projekt zakłada zakup pasów z kokardami do spódnic oraz much do strojów studniówkowych
6 Studio - jako unowocześnienie mediów szkolnych
Lider – Natalia Rybakkl. 3a. Projekt zakłada przygotowanie i wyposażenie małego studia do przeprowadzania wywiadów (unowocześnienie mediów szkolnych)
7 Wycieczka do DS. Smith
Lider – Oliwia Paluch kl. 3a. Projekt zakłada organizację wycieczki edukacyjnej do zakładu DS. Smith
8 Kultura Stanów Zjednoczonych z Joe Vaughnem - wieczór filmowy
Lider – Zofia Wolańczyk, klasa 2a. Projekt zakłada organizację Wieczorka filmowego z udziałem Joe Vaughna, Amerykanina pochodzącego z Teksasu.

Na projekty można głosować do 20 grudnia wysyłając swój głos do wychowawcy klasy w wiadomości w dzienniku elektronicznym. Jest również możliwość zostawienia swojego głosu na karcie do głosowania w sekretariacie szkoły. Każdy uczeń, rodzic lub pracownik szkoły może zagłosować tylko raz na maksymalne dwa projekty. Ogłoszenie wyników głosowania w styczniu 2024 r.

Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu!