Wyniki matury

Gratulujemy 100% zdawalności matury!

Składamy wszystkim naszym absolwentom
życzenia sukcesów w rekrutacji na wymarzone studia wyższe i udanych najdłuższych w życiu wakacji. 
Życzymy Wam szczęścia, radości i osiągnięcia wszystkich zamierzonych celów.

Wakacje

Wakacje

Październik to miesiąc, w którym szczególną uwagę zwraca się na przyrodę. Warto w tym czasie rozejrzeć się wokół siebie i docenić przestrzeń wokół nas. To właśnie krajobraz „obchodzi” wtedy swoje święto. To idealny czas na poznanie naszego otoczenia i zwrócenie uwagi na zieleń, parki i inne elementy krajobrazu oraz zainteresowanie się ekologią.
Uczniowie klas I włączyli się w promocję zagadnień dotyczących ochrony przyrody, bliżej poznali pojęcia takie jak: ekologia, recykling, odpady. Zwrócili uwagę na otoczenie wokół nas i pod opieką nauczyciela plastyki - pana Adama Maćkowiaka wykonali, w ramach szkolnego konkursu „Ekologiczny Krajobraz”, pejzaże. Do ich stworzenia użyli materiałów z tworzyw nadających się do recyklingu, takich jak: korki, torebki foliowe, plastikowe butelki, baterie, itp.
Powstały ciekawe prace, których wystawę można obejrzeć przy wejściu do szkoły.
Laureatami konkursu zostali:
Oliwia Deptuła, klasa 1b – I miejsce
Bartłomiej Jamróz, klasa 1a – II miejsce
Konrad Koziorowicz, klasa 1b – III miejsce
Serdecznie gratulujemy:)