Zebranie

W dniu 23.05.2024 r. (czwartek) o godzinie 16:30 zapraszamy na zebrania z rodzicami.
Po zebraniach w godzinach 17:00 - 18:00 konsultacje z wszystkimi nauczycielami.
Serdecznie zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych.

Miło nam poinformować, że nasza szkoła przystąpiła do programu; „Polska stolica recyklingu”. Główną ideą tego programu prowadzonego przez fundację: Odzyskaj Środowisko jest edukacja ekologiczna o prawidłowym postępowaniu z zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym oraz o funkcjonowaniu gospodarki obiegu zamkniętego.

W ramach programu zbieramy tzw. ekozwroty, np. laptopy telefony, tablety, małe AGD, elektronarzędzia, ale też artykuły dziecięce, książki, zabawki elektroniczne, tekstylia, obuwie. Zamiast wymienione wyżej, zbędne, ale nadające się do użytku artykuły wyrzucać do zmieszanych śmieci, zbieramy je, pakujemy do paczek, wykonując ekozwrot i wysyłamy bezpłatnie z kodem naszej szkoły: BEL4679 na adres fundacji prowadzącej akcję, gdzie ekozwroty będą odpowiednio zagospodarowane.
Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej: www.polskastolicarecyklingu.pl

W porozumieniu z Samorządem Szkolnym zamierzamy przeprowadzić kilka zbiórek, zebrać niepotrzebne, zużyte sprzęty i rzeczy oraz nadać ekopaczki. W ten sposób szkoła – uczestnik programu zbiera punkty i ma szansę na atrakcyjne nagrody.

Mamy nadzieję, że cała nasza szkoła weźmie udział w tej akcji.
Koordynatorzy programu: Dorota Sawicka, Paulina Kiedos - Jakóbczyk, Sławomir Marczak

Jak nadać EKOzwrot? - instrukcja video:
https://www.polskastolicarecyklingu.pl/build/video/Rolka_ekozwrot_w3.7fcd39be.mp4