Mała syrenka, Bob budowniczy, Barbie, Smerfy, Kleopatra, piraci, czarownice … te i inne postacie można było spotkać dzisiaj na szkolnych korytarzach Herberta. We wtorek 7 listopada uczniowie naszej szkoły obchodzili Dzień postaci z bajek i filmów, zakładając najróżniejsze przebrania.
Tego dnia odbył się tez konkurs na najlepszy kostium. Jury składające się z przedstawicieli samorządu uczniowskiego i nauczycieli wytypowało najlepsze stroje:
I miejsce : Smerfy (Gabrysia Bochman i Paulina Turek, kl. 1b)
II miejsce: Gru i Minionek (Natalia Gryś i Amelia Płóciennik, kl. 3b)
III miejsce: Barbie (Julia Topolska, kl. 4a)
Wyróżnienia otrzymały:
- Maria Malarska klasa 3a
- Pola Gapsa klasa 3a
- Zuzia Bielska klasa 3a
- Zuzia Gołąb klasa 1a
- Amelia Borowska klasa 1a
- Alicja Rózik klasa 3b
- Julia Zielińska klasa 1B
- Zuzia Kowalska klasa 1B

Po odbiór upominków zapraszamy w środę 15 listopada na zebranie SU (długa przerwa).

Gratulujemy nagrodzonym, a wszystkim przebranym dziękujemy za wspólną zabawę i pomysłowość ;)