31 października 2023 roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Koloru Pomarańczowego. Dzień ten miał wpuścić odrobinę jesieni w mury naszej szkoły. Uczniowie chętnie przyszli ubrani w najróżniejsze odcienie pomarańczowego, od tych bardziej stonowanych po neonowe kolory. Również tego dnia uczennice klasy 2b zorganizowały dla całej szkoły quiz z okazji Dia de los Muertos- Meksykańskiego Dnia Zmarłych, który obchodzi się 2 listopada. Za poprawne odpowiedzi w quizie i zaangażowanie w akcję uczniowie dostawali Pan de Muertos- meksykańskie bułeczki zmarłych, które zostały własnoręcznie przygotowane przez nasze licealistki. W ostatni dzień października uczniowie nie tylko poznali Meksykańskie tradycje, ale również poczuli powiew ciepłej jesieni związanej z kolorem pomarańczowym.