W poniedziałek 30.10.2023r. w naszej szkole odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej, która daje możliwość zaangażowania się naszej społeczności szkolnej i wpływania jej na decyzje, które będą miały znaczenie dla młodych mieszkańców naszego miasta. Wybory cieszyły się dużym zainteresowaniem, gdyż frekwencja wyniosła 68%. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tych ważnych wyborach i oddali swoje głosy. Wasza aktywność i zaangażowanie są nieocenione dla naszej społeczności szkolnej. Z radością pragniemy ogłosić wyniki wyborów:
1)Kajetan Rostojek – 66 głosów co stanowi 55%
2) Iga Karolina Wejder – 35 głosów co stanowi 29%
3) Roksana Kubiak – 19 głosów co stanowi 16%
W składzie komisji wyborczej, która czuwała nad pomyślnym przebiegiem wyborów znajdowali się: p. Joanna Prasol, p. Paulina Kiedos - Jakóbczyk, p. Piotr Stelmaszczyk, Natalia Rybak oraz Zuzanna Gołąb. Serdecznie gratulujemy Idze oraz Kajetanowi, którzy będą reprezentowali naszą szkołę w MRM.