Zebranie

W dniu 23.05.2024 r. (czwartek) o godzinie 16:30 zapraszamy na zebrania z rodzicami.
Po zebraniach w godzinach 17:00 - 18:00 konsultacje z wszystkimi nauczycielami.
Serdecznie zapraszamy rodziców i opiekunów prawnych.

21 kwietnia 2023 roku uczniowie naszej szkoły - Filip Drygalski, Jakub Wólkiewicz i Maciej Frukacz - pod opieką Pana Piotra Stelmaszczyka wzięli udział w finałowym etapie Ogólnopolskiego Konkursu o Złote Lilie Jadwigi Andegaweńskiej, który odbył się w Krakowie. Po zmaganiach z wymagającą rundą pytań i fascynującej grze terenowej, uczniowie mieli okazję zwiedzić wiele ciekawych miejsc w Grodzie Kraka, m.in. Katedrę Wawelską, Apartamenty i Skarbiec na Wawelu czy Sukiennice. Nasza delegacja opuściła dawną stolicę Polski z myślą, że podróże naprawdę kształcą oraz z nadzieją na kolejny taki wyjazd. Teraz z niecierpliwością oczekujemy na wyniki etapu finałowego.