Zebranie

W dniu  30 marca 2023 r. (czwartek) o godzinie 16:30
odbędą się zebrania z rodzicami.
W godzinach 17:00 - 18:00 odbędą się konsultacje ze wszystkimi nauczycielami w ramach godzin dostępności w tym tygodniu.

Serdecznie zapraszamy!

We wtorek 7 marca 2023 roku w naszej szkole odbyły się zajęcia prowadzone przez panią Angelikę Ozgę – lekarkę i autorkę internetowego bloga „Bądź świadoma”, którego celem jest edukowanie kobiet w zakresie anatomii, fizjologii i psychologii.
Tematem spotkania z panią Angeliką był zdrowy sen. Uczniowie wysłuchali z zainteresowaniem przydatnych rad, pozwalających lepiej poznać metody wysypiania się. Mogli również lepiej poznać zjawisko snu i stan czuwania. Po spotkaniu uczniowie dostali możliwość uzupełnienia nowo nabytej wiedzy poprzez skierowanie swoich pytań do pani Angeliki.

Sen 02

Sen 03