Konkursy

Zapraszamy do udziału w KONKURSIE PRZYRODNICZYM z okazji DNIA ZIEMI - szczegóły w regulaminie
Konkurs na stronie herbert.testportal.pl 

3 marca, w piątkowe popołudnie, mieliśmy przyjemność gościć w naszej kuchni specjalnego gościa, pana Joe Vaughna. Warsztaty kulinarne, które się wtedy odbyły były realizacją projektu, który został zgłoszony przez klasę 1a jako propozycja przeprowadzenia tematycznych warsztatów z kuchni teksańskiej. Może warto też przypomnieć, że ten właśnie projekt uzyskał w głosowaniu największe poparcie.
Warsztaty były okazją do poznania teksańsko meksykańskiej kuchni oraz podszlifowania języka angielskiego. Wspólnie nauczyliśmy się robić perfekcyjne guacamole oraz wysłuchaliśmy opowieści pana Joe o tym, czym w ogóle jest tex-mex, jakie są jego typowe dania i czym różni się kuchnia meksykańska od tex-mex. Warsztaty zorganizowane zostały przez uczniów z klasy 1a, pod czujnym okiem pani Ewy Tomassy oraz pani Joanny Prasol.
Mamy nadzieję na jak najwięcej tego typu spotkań:)