"Święta, święta, święta, święta
Czas kolędowania
Święta, święta, święta, święta
Narodziny Pana"
E. Chotomska "ŚWIĘTA, ŚWIĘTA, ŚWIĘTA"

Wspólne kolędowanie to jedna z najpiękniejszych polskich tradycji. Dlatego zapraszamy całą społeczność naszej szkoły - uczniów, nauczycieli i rodziców 16 grudnia (piątek) o godz. 16 do auli szkolnej na niezwykłe, bo międzykulturowe kolędowanie. Kolędować z nami będą bowiem pani Valentyna Kindratets z Ukrainy, pochodzący z USA pan Joe Vaugh oraz pan Luis Alejandro Rincon Botello z Kolumbii. Nasi goście opowiedzą też o zwyczajach Bożonarodzeniowych w swoich krajach oraz o tym jak jako dzieci spędzali święta Bożego Narodzenia w swoich domach. Z pewnością to spotkanie będzie okazją do podzielenia się radością z nadchodzącej Wigilii, świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.