Zapraszamy do udziału w KONKURSIE PRZYRODNICZYM z okazji DNIA ZIEMI - szczegóły w regulaminie
Konkurs na stronie herbert.testportal.pl

Z ogromną dumą i radością pragniemy poinformować, że nasza szkoła w ogłoszonym Rankingu Liceów Ogólnokształcących, opracowywanym przez oświatowe wydawnictwo „Perspektywy”, znalazła się na 362. miejscu w Polsce (i równocześnie miejscu 26. w województwie łódzkim)! Jest to o tyle znakomity rezultat, że swoją pozycję w rankingu poprawiliśmy o... 26 pozycji! (w poprzednim roku zajęliśmy 388. miejsce). Ważny jest tu fakt, iż źródłem danych do oceny szkół dla Kapituły rankingu „Perspektyw” są dokumenty takie jak: protokoły komitetów głównych olimpiad, zestawienia okręgowych komisji egzaminacyjnych (OKE) z wynikami matur z przedmiotów obowiązkowych i przedmiotów dodatkowych oraz dane Systemu Informacji Oświatowej. Tak znakomity wynik potwierdza fakt, że nasi maturzyści byli świetnie przygotowani przez naszych nauczycieli do zdawania egzaminów w sesji maturalnej roku szkolnego 2021/ 2022.
Serdecznie gratulujemy nauczycielom tak znakomitych efektów pracy i absolwentom naszej szkoły wspaniałych wyników! Mamy też nadzieję, że tegoroczni maturzyści równie dobrze (albo lepiej) poradzą sobie w tym roku z majowym „maratonem maturalnym”!