25 listopada, zgodnie z regulaminem, odbyło się spotkanie Zespołu Opiniującego, który przeprowadził ocenę formalną wniosków złożonych przez uczniów w ramach kolejnej edycji Budżetu Uczniowskiego. Okazało się, że wszystkie złożone wnioski przeszły weryfikację pozytywnie i można już od dzisiaj oddawać na nie głosy.
Są to:
1. Warsztaty kulinarne z kuchni teksańskiej.
Lider - Zofia Wolańczyk, klasa 1a
Projekt zakłada przeprowadzenie warsztatów kulinarnych z udziałem pana Joe Vaughna, Amerykanina pochodzącego z Teksasu. Autorzy projektu chcą pokazać uczniom tamtejszą kuchnię oraz stworzyć okazję do ćwiczenia umiejętności językowych

2. "Koło sztuki"
Lider - Iga Wejder, klasa 1b
Autorzy projektu proponują zorganizowanie zajęć pozaszkolnych, na których uczniowie będą mogli rozwijać swoje pasje i umiejętności. W ramach projektu mają odbyć się zajęcia z linorytu, robienia biżuterii, fusingu, filcowania i decoupagu.
3. "W grupie raźniej"
Lider - Natalia Rybak, klasa 2a
Projekt zakłada zakup gier planszowych i przygotowanie konspektów zajęć z ich wykorzystaniem, aby zaproponować uczniom alternatywę dla spędzania czasu z telefonem czy komputerem oraz organizację spotkań integracyjnych uczniów naszej szkoły.
4. "Zakup mobilnego sprzętu nagłośnieniowego"
Lider - Jakub Owczarek, klasa 3b
Celem projektu jest zakup sprzętu nagłośnieniowego na potrzeby organizacji imprez zarówno w budynku szkoły jak i plenerowych.
5. "Zakup spódnic do poloneza"
Lider - Wiktoria Rybak, klasa 4b
Projekt zakłada zakup długich spódnic w kolorze granatowym lub czarnym dla uczennic klas czwartych, które tańczyłyby w nich poloneza podczas tegorocznego, jak i przyszłych balów studniówkowych.

Na projekty można głosować do 20 grudnia wysyłając swój głos do wychowawcy klasy w wiadomości w dzienniku elektronicznym. Jest również możliwość zostawienia swojego głosu na karcie do głosowania w sekretariacie szkoły. Każdy uczeń, rodzic lub pracownik szkoły może zagłosować tylko raz na maksymalne dwa projekty.

Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu!