VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 
im. Zbigniewa Herberta w Bełchatowie


,,To nie jest koniec,
to nawet nie jest początek końca,
to dopiero koniec początku.......”
Winston Churchill

KR (6)29 kwietnia 2021r. odbyło się pożegnanie klas maturalnych. Niestety nie było uroczystej akademii, podczas której w podniosłej atmosferze i w galowych strojach dokonalibyśmy podsumowania trzyletniego okresu nauki naszych absolwentów.
W tym roku ponownie okoliczności zmusiły nas do pozostania w domu, a pożegnanie odbyło się za pomocą aplikacji ZOOM. Gospodarzem spotkania była klasa IIIA, której przedstawiciele we wspaniałych, pełnych wzruszeń słowach podziękowali wszystkim nauczycielom, a przede wszystkim wychowawcom za trzy wspólnie spędzone lata.

Także młodsze koleżanki, które reprezentowały klasy drugie, w niezwykle ujmujących i życzliwych słowach odniosły się do razem spędzonych w szkole lat, a następnie życzyły powodzenia na maturze oraz sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Na zakończenie swojego wystąpienia zaprosiły do obejrzenia krótkiego filmu podsumowującego życie naszych absolwentów w szkole.
Również nauczyciele skierowali do maturzystów kilka słów podziękowań za wspólnie spędzony czas oraz życzyli im, aby sięgali po nowe doświadczenia, nigdy nie wyzbyli się młodzieńczej spontaniczności oraz rozwagi w podejmowaniu decyzji. Podkreślali, że koniec szkoły to meta ważnego etapu, ale należy pamiętać, że przybywa się do niej tylko po to, aby wyruszyć w dalszą drogę.
Gratulujemy ukończenia szkoły. Powodzenia na egzaminie maturalnym.

Additional information