VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 
im. Zbigniewa Herberta w Bełchatowie


Już po raz kolejny uczniowie naszej szkoły zainteresowali się kursami online organizowanymi przez Uniwersytet Warszawski. A oto ich wrażenia po ukończeniu kursu:
Podjęciem tego kursu z wielu różnych modułów zadecydowało moje zainteresowanie różnicami pomiędzy amerykańskim angielskim a brytyjskim. Kurs zdecydowanie nie zawiódł moich oczekiwań, poszerzył moją wiedzę nie tylko w zakresie głównego tematu, ale także wiedzę o Ameryce podczas wykonywania zadań oraz grupowego projektu. Ponadto kurs w formie spotkań grupowych online pozwalał na stworzenie atmosfery przyjaznej do nauki.

Paulina Byczkowska

Kurs utrwalił i poszerzył moją wiedzę w zakresie różnic między Amerykańskim a Brytyjskim Angielskim. Lekcje tego kursu odbywały się na zasadzie 3 spotkań online, co znacząco ułatwiło przyswajanie wiedzy poprzez bliższą komunikację. Taka forma zajęć, również dała więcej szans na zadawanie pytań i rozwianie różnych wątpliwości co do tematu przez prowadzącego. Ogólnie kurs podobał mi się z różnych względów, jednak najbardziej z powodu formy prowadzonych zajęć.

Dorota Byczkowska

  

Additional information