BEZPŁATNE LICEUM I GIMNAZJUM

W naszej szkole jako pierwszej w powiecie bełchatowskim 
wdrożyliśmy System Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce.

LIBRUS Synergia - szczegółowe informacje dla rodziców o systemie.

W piątek, 8 czerwca 2018 roku w Starej Szkole w Grocholicach odbył się bal gimnazjalny naszych trzecioklasistów. Uroczystość otworzyła młodzież, która złożyła podziękowania i kwiaty na ręce dyrekcji, nauczycieli wychowawców oraz rodziców. Odtańczony Polonez wzbudził olbrzymie wzruszenie i wiele emocji wśród zgromadzonych osób. Brawami za choreografię nagrodzono nauczycielkę wychowania fizycznego - Anie Gierulę.
Uroczystość od samego początku zapowiadała się obiecująco, a moment, w którym pani dyrektor wypowiedziała słowa: „Bal gimnazjalny uważam za otwarty” rozpoczął huczną zabawę. Uczniowie bawili się aż do późnych godzin.

Additional information