BEZPŁATNE LICEUM I GIMNAZJUM

W naszej szkole jako pierwszej w powiecie bełchatowskim 
wdrożyliśmy System Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce.

LIBRUS Synergia - szczegółowe informacje dla rodziców o systemie.

W piątek 8 czerwca uczniowie klasy IIA LO wybrali się do Domu Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim. Wyjazd poprzedziła zbiórka darów dla dzieci (obejmująca żywność, ubrania czy zabawki), w którą włączyła się cała społeczność „Herberta”. Inicjatorami tej akcji byli uczniowie klasy IIA LO a koordynatorem całości przedsięwzięcia była pani Jolanta Hertel.
Uczniowie, po przekazaniu zebranych rzeczy, miło spędzili czas z wychowankami domu dziecka. Ze względu na trwającą wtedy w całej Polsce akcję czytelniczą („Jak nie czytam, jak czytam”), nasi licealiści przywieźli ze sobą książki, by zaakcentować swoim głośnym czytaniem tę niezwykłą literacką ogólnopolską imprezę wśród małych czytelników. To czytelnicze przedsięwzięcie wzbudziło u dzieci tak samo duże zaciekawienie co przywiezione przez uczniów dary.
Czas przeznaczony na wspólną zabawę i czytanie upłynął bardzo szybko, a uczniowie wrócili do Bełchatowa, zmęczeni, ale pełni pozytywnej energii.

Ola Potok IIA LO

Additional information