BEZPŁATNE LICEUM I GIMNAZJUM

W naszej szkole jako pierwszej w powiecie bełchatowskim 
wdrożyliśmy System Kontroli Frekwencji i Postępów w Nauce.

LIBRUS Synergia - szczegółowe informacje dla rodziców o systemie.

Dnia 13 czerwca klasy IIA i IIB wraz z naszymi zagranicznymi gośćmi, Kathy Dai z Chin oraz Hatun Nur Ciftci z Turcji, wybrali się do bełchatowskich Gigantów Mocy na wystawę o węglu. Organizatorem i opiekunem wycieczki była p. Ewa Tomassy. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Każda z nich miała okazję obejrzeć piętnastominutowy film opowiadający o Kopalni Bełchatów. Następnie wszyscy udali się na wystawę dotyczącą podobnych zagadnień, podczas której mieli nie tylko okazję wysłuchać opisów prezentacji, obejrzeć fotografię czy przypatrzeć się różnym odmianom węgla, ale również pograć w edukacyjne gry. Wszyscy uczniowie wraz z Kathy i Hatun wyszli z uśmiechem na twarzy oraz nową dawką wiedzy. Bez wątpienia było to ciekawe doświadczenie.

Additional information